Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кам'яний Брід

Адміністрація школи

Директор школи Цумарєва Лілія Василівна, вчитель вищої категорії ,« Старший вчитель». Закінчила Могилівський ДПІ у 1980 році за спеціальністю "учитель російської мови та літератури". Викладає російську мову та світову літературу. Загальний педагогічний стаж - 33 роки, стаж на посаді - 18 років.

Сіденко Сергій Дмитрович, заступник директора з навчальної роботи, вчитель вищої категорії, "Старший вчитель". Закінчив Кіровоградський ДПІ у 1982 році за спеціальністю "учитель математики". Викладає математику. Загальний педагогічний стаж - 31 рік, стаж на посаді - 23 роки.

Гілевич Любов Іванівна, заступник директора з виховної роботи, вчитель першої категорії. Закінчила Кіровоградський ДПІ у 1999 році за спеціальністю "вчитель початкових класів". Викладає у початкових класах. Загальний педагогічний стаж - 16 років, стаж на посаді - 4 роки.