Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кам'яний Брід

Управління

Основні принципи управління

Державність -розвиток освіти, фінансування здійснюється в певному порядку. визначеному державними законодавчими актами;

Демократичність- поєднання громадського самоврядування з єдиноначальністю директора.

Гласність та відкритість - рішення педагогічної ради, плани роботи школи, розподіл між учителями годин, звільнення і прийом на роботу вчителів відбувається відкрито, щоб у школі не було конфліктних ситуацій, панувала справедливісті;.

Регіональність школи полягає не лише в її розташуванні (місто), а й у належності до певного регіону України (Дніпропетровщина), що має свою специфіку життя, побут, діалект, національні особливості, традиції. Усе це зумовлює створення в школі культурно-освітніх центрів (інтер'єру, музеїв), організації гуртків;

Науковість — опора на положення педагогіки, психологи та інших наук про навчання, виховання, освіту;

Гуманізація — максимальна відповідальність усіх, хто управляє школою, за створення оптимальних умов для успішного навчання і виховання учнів, а також створення гуманних стосунків у дитячому і педагогічному колективах.